Loewe, çok odalı stereo güç amplifikatörünü tanıtıyor

Aralık, Kronach. Entegre stereo güç amplifikatörü Loewe multi.room amp ile markamız, ses portföyüne yeni bir ürün daha ekliyor. Güçlü stereo amplifikatör; analog ve pasif hoparlörler ile modern ve akıllı çok odalı çözümler arasında bir köprü görevi gören, yetenekli bir amfi olarak ön plana çıkar. Loewe’nin ses segmentinde yer alan ürün yelpazesine kusursuz bir şekilde uyum sağlar ve Loewe Multiroom sistemini çok yönlü, yeni uygulama olanaklarıyla genişletir.

Loewe multi.room amp size 800x400 media f71c9cce

Entegre stereo güç amplifikatörü Loewe multi.room amp ile markamız, ses portföyüne yeni bir ürün daha ekliyor. Güçlü stereo amplifikatör; analog ve pasif hoparlörler ile modern ve akıllı çok odalı çözümler arasında bir köprü görevi gören, yetenekli bir amfi olarak ön plana çıkar. Loewe’nin ses segmentinde yer alan ürün yelpazesine kusursuz bir şekilde uyum sağlar ve Loewe Multiroom sistemini çok yönlü, yeni uygulama olanaklarıyla genişletir

Loewe multi.room amp, pasif hoparlörleri Loewe Multiroom veya Loewe Ev Sineması sistemiyle entegre etmek için mükemmel bir çözümdür. Multi.room amp, birçok ağ uygulamasının kolayca uygulanmasını sağlar: Mevcut hoparlörleriniz, ister aktif ister pasif olsun, Loewe multi.room amp sayesinde akıllı hale gelir ve Hi-Res Audio dahil olmak üzere her türlü ses yayını için kullanılabilir. Mevcut HiFi sistemleri, pasif hoparlörler de dahil olmak üzere, Loewe multi.room amp sayesinde akıllı yayın ve multi-room gibi çeşitli özelliklere kavuşur. Üstelik bu çok odalı stereo güç amplifikatörü, Loewe soundbar ve Loewe kablosuz dijital ses bağlantı teknolojisi ile birlikte kullanılabilir. Böylece herhangi bir hoparlörü Loewe ev sinema çözümlerinin bir bileşeni olarak kayıp veya gecikme olmadan entegre eder.

Uygulama alanları açısından da Loewe multi.room amp çok işlevli ve çok yönlüdür. Stereo, çoklu oda ve ev sineması uygulamalarına ek olarak otel lobilerinde veya restoranlarda arka plan sesi gibi B2B sektöründe de kullanılabilir. Çeşitli çalışma modları mevcuttur: Mono veya stereo çalışma, ev sineması kurulumlarında hoparlörlerin kablosuz entegrasyonu için eşleştirme işlevi, çok kanallı hoparlörlerin arka/ön seçimi ve subwoofer seçimi (böylece amplifikatörde ek bir aktif subwoofer çalıştırılırsa bağlı hoparlörlere yalnızca 150 Hertz’in üzerindeki frekansların çıkışı sağlanır). Cihazı HDMI girişi üzerinden çalıştırırken HDMI-CEC üzerinden de kontrol desteklenebilir. WiFi kurulumu için WPS işlevi, tek dokunuşla bu özelliği aktif hale getirebilmeyi sağlar.

Stereo amplifikatör, 1.200 watt’a kadar güçlü müzik gücü sunar. Loewe uzaktan kumandası ile farklı ses seçeneklerine bakılabilir. TV’ye bağlamak için bir HDMI ARC portu, modern pikaplar, CD ve MP3 çalarlar gibi kaynaklar için RCA girişleri ve entegre USB arabirimi her türlü ses kaynağı için kullanılabilir. Zincir konfigürasyonunda bile LAN entegrasyonu için iki jakı mevcuttur. Loewe multi.room amfi kablosuz olarak tüm Bluetooth ve WiFi standartlarını destekler. Analog hoparlörleri bağlamak için amplifikatörde kablo yuvalarına sahip altın kaplama girişler bulunur. Aktif hoparlörler, RCA preamp çıkışı üzerinden kullanılabilir. Aktif bir subwoofer bağlamak için başka bir RCA jakı kullanılır.

Kasanın alt kısmında, tripod dişinin yanı sıra duvara bağlantı için iki adet bağlantı parçası bulunmaktadır. Ek olarak ürünün boyutları, iki Loewe multi.room amfinin 19 inçlik bir rafta yan yana yerleştirilebileceği şekilde seçilmiştir. Pasif ve dolayısıyla kesinlikle sessiz soğutma, raflarda çalışmak için de tasarlanmıştır.

Tüm fonksiyonlar, Loewe uzaktan kumandası kullanılarak seçilebilir. Temel fonksiyonlar ön taraftaki merkezi kontrol elemanı ile çalıştırılabilir. Mevcut çalışma modu ve ayarlanan ses seviyesi, Loewe multi.room amfinin ön panelinin üst kısmındaki gizli, renkli bir LED çizgisi ile gösterilir.

Loewe mutli.room amp streaming 800x400 media f71c9cce

Loewe Audio portföyünün en yeni üyesi, tasarım açısından da Loewe tasarım diline mükemmel bir şekilde uyar. Ürünün üst düzey tasarımı, iF Tasarım Ödülü ve “Red Dot Winner best of the best” ödülü ile kanıtlanmıştır. Red Dot jürisi şunları belirtmiştir: “Loewe multi.room amfi, temel unsurlara ustalıkla indirgenmiş, duyuların tümüne hitap eden tasarım diliyle son derece etkileyicidir. Temiz tasarımı, hoş yüzeylerle zarafetiyle capcanlı. Kontroller ergonomiktir ve kullanımı kolaydır. Bağlantılara da kolayca erişilebilir. Böylece Loewe multi.room amp, teknolojiyi deneyimlemenin yeni bir yolunu sunar.”

Uzaktan bakış…

 • Entegre çok odalı stereo güç amplifikatörü
 • 4 ohm’da 1.200 watt’a kadar toplam müzik gücü, 8 ohm’da 600 watt’a kadar
 • D sınıfı amplifikatör, değiştirilebilir mono/stereo çalışma
 • Frekans aralığı 20 – 20.000 Hertz
 • Loewe Kablosuz Dijital Audiolink ile Çok Kanallı Ev Sineması
 • Apple AirPlay, Google Cast ve DTS Play-Fi ile çok odalı ses
 • HDMI-CEC destekli HDMI-ARC
 • Loewe uzaktan kumanda mr ile çalıştırma
 • Boyutlar (G x Y x D) yaklaşık 22 x 8 x 22 cm, 19 inç raflarda kullanılabilir
 • Biçimli, zarif tasarım
 • Almanya’da üretildi
Loewe multi room amp Lifestyle 2 media f71c9cce query@2x

Similar Posts