LOEWE ÜRÜNLERİ Enerji verimliliği ve Uygunluk beyanı

GENEL BAKIŞUYGUNLUK BEYANI

DEVAM ET

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

SORUMLU, SÜRDÜRÜLEBİLİR GELİŞİME HAZIRIZ

Kendimizi detaylıca tasarlanmış, son derece işlevsel, modern ve zamansız premium nesneler üretmeye adadık. Loewe, en iyi, en kaliteli malzemeleri seçerek, enerji verimliliği, yazılım güncellemeleri ve yıllarca tamir edilebilme özelliğiyle etkileyici, titiz ve hassas bir çalışmayla sürdürülebilir ürünler yaratıyor ve böylece sürdürülebilirlik konseptimizin altını çiziyor.

Uzun bir kullanım süresinden sonra bile ürünlerinizin yedek parçalarını Loewe’den temin edilebilirsiniz. Bu bizi gereksiz elektrik israfından kaçınma konusunda istikrarlı bir yola sokuyor. Uzun süre tamir edilebilen ürünlerimiz son derece uzun bir servis ömrüne sahip olacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır. Ve eğer bir onarım gerekliyse, Kronach tesisindeki özel donanımlı atölyemiz bunu ustaca gerçekleştirecektir.

Loewe ürünleri, ürünün kullanım ömrü sonunda geri dönüştürülebilen ve malzeme döngüsüne geri döndürülebilen değerli malzemeler içerir.

energy 2@2x

BATARYA SÖKME AYRIŞTIRMA YETKİNLİĞİ

Uzman bir şirketseniz ve tahribatsız sökme ve pilleri çıkarma olasılığı hakkında bilgi almak istiyorsanız lütfen şu adrese bir e-posta gönderin: service@loewe.de.

Elektrik çarpması riskinden dolayı cihazlar profesyonel olmayan yetkili kişiler tarafından sökülmemelidir.

Sökme talimatları

ÜRÜN DESTEĞİNE İLİŞKİN BİLGİLER:

TV ürünlerimiz için sürekli güvenlik güncellemeleri sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Güvenlik güncellemeleri genellikle en son güvenlik yamalarını, güvenlik açığı düzeltmelerini ve diğer güvenlik geliştirmelerini içerir.

Belirli cihaz modellerinin lansman tarihinden itibaren en az 2 yıl boyunca güvenlik güncellemelerini sürdüreceğiz.

Ayrıca, belirli bir ürün modelinin son kopyasının piyasaya sürülmesinden itibaren 8 yıllık bir süre boyunca donanım yazılımının mevcut en son sürümünü ve söz konusu donanım yazılımına yönelik mevcut en son güvenlik güncellemesini ücretsiz olarak sağlayacağız.

Güvenlik Açığı Açıklama Politikası

energy

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİĞİNE GİDEN YOLUMUZ

DETAYLI İNCELE