Yıldönümüne özel taşınabilir radyo: Loewe radio.frequency

Kasım 2023, Kronach. 2023 yılı, Loewe’nin 100. yıldönümü. Loewe yüzüncü yılını, şirketin eski ismi olan “Radio Frequenz GmbH”ten ilham alarak taşınabilir bir radyo olan radio.frequency ile kutluyor. Loewe radio.frequency; taşınabilir pille çalışma, stereo ses, DAB+, DAB ve FM gibi özelliklere sahip ve Bluetooth bağlantısıyla bir hoparlör görevi de görüyor.

Loewe Frequency radio lifestyle close up 2@2x

Loewe radio.frequency karakteristik tasarımıyla birinci sınıf ses kalitesi sunar. Yüksek kaliteli malzemelerle son teknolojik gelişmelerin tam ortasında yer alır. İki tam aralıklı hoparlör ve bir pasif bas radyatörü, 28 watt toplam müzik gücü sağlar. Net ekranın parlaklığı ise kısılabilir ve seçilen çalışma modunu, saati, program kaynağı bilgilerini ve entegre Li-Ion pilin şarj seviyesini gösterebilir. Erteleme fonksiyonlu programlanabilir bir alarm, bir kulaklık çıkışı ve bir anten girişine de sahip olan bu cihaz, tüm ses ihtiyaç ve isteklerinizi hızlıca karşılar.

Loewe radio.frequency, Loewe tarafından geliştirilen bazalt grisi renginde iki renkli iplikten yapılmış özel bir akustik kumaşla kaplanmıştır. Kontrollerin ve ses düğmesinin bulunduğu üst taraf ve alt taraf, radyoya benzersiz bir görüntü kazandıran doğal Kanada meşesinden yapılmış ince, mühürsüz masif ahşap bir kakma ile donatılmıştır. Dahili Li-Ion pil, güç bağlantısı olmadan 14 saate kadar çalışabilir. Ürün, birlikte gönderilen güç adaptörü ve USB-C portu aracılığıyla şarj edilebilir. Hatta bu cihaz, arkasına entegre edilmiş bir Kensington kilidi ile hırsızlığa karşı güvence altına da alınabilir.

DAB radio top@2x

Nereden alınabilir?

Loewe radio.frequency’i Loewe.com.tr üzerinden edinebilirsiniz.

Loewe hakkında

Loewe, 2023’te çok özel bir yıldönümünü kutladı: 22 Ocak’ta marka 100. yılına girdi. 1923 yılında kurulan Loewe, lüks segmentte küresel bir şirket haline geldi ve on yıllar boyunca tasarım, teknoloji ve inovasyon alanında ortaya koyduğu kilometre taşları ile tüketici elektroniği endüstrisinin şekillenmesinde belirleyici bir rol oynadı. Bugün Loewe, yaratıcılığı ve Alman mühendisliğini ile mükemmelliğin, tasarımın ve kalitenin benzersiz bir kombinasyonunu temsil ediyor. Zamanın ötesinde, son derece işlevsel ve minimalist. Başka hiçbir şirkete benzemeyen Loewe, tüm ürün portföyünde estetik açıdan gelişmiş tasarımı temsil ediyor. Tasarımcılarımızın birinci sınıf çalışmaları sayesinde Loewe tasarım felsefesi, sürekli olarak en küçük ayrıntısına kadar düşünülmüş ve Loewe’ye özgü uzun ömürlü tasarım ikonları üretir. Bu sayede Loewe, bugün ve gelecekte ilham verdiğimiz kullanıcılarımızın günlük yaşamlarında büyülü ürün deneyimleri yaratmaya devam ediyor.

Similar Posts