Loewe bild i.77 dr+ – yeni bir boyutta olağanüstü bir OLED TV

Haziran 2023, Kronach. OLED TV serisi olan bild i’yi genişletmeye devam eden Loewe, etkileyici 77 inç (196 cm) ekrana sahip yeni bir üst model olan Loewe bild i.77 dr+’ı tanıtıyor. Tüm bild i modellerinde olduğu gibi Loewe, bild i.77’de de en son ekran teknolojisini ve birinci sınıf donanımı kullanıyor. Böylece Loewe bild i.77 dr+ nefes kesici görüntü kalitesi, hızlı ve sezgisel kontrol, son teknoloji OLED teknolojisi, akıllı ek fonksiyonlar ve özel tasarım anlamına geliyor.

Loewe bild i ürün serisi, piyasaya sürüldüğünden bu yana sürekli olarak geliştirildi ve o zamandan beri süper hızlı ve akıllı akışlı TV’lerle eş anlamlı hale geldi: Birçok özellik ve uygulama, güçlü ses çözümleri ve çok çeşitli isteğe bağlı kurulum çözümleri sayesinde Loewe, bild i serisi ile bireysel olarak yapılandırılabilen bir ev eğlence sistemi sunuyor. Yeni 77 inçlik üst modelin eklenmesiyle, ürün yelpazesi artık 77, 65, 55 ve 48 inç boyutlarında birinci sınıf 4K OLED panellerle sunuluyor. Böylece, her müşteri gereksinimi için doğru görüntü boyutu mevcut oluyor.

Mükemmel parlaklığa sahip en yeni UHD OLED panel

Loewe bild i.77 dr+, en yeni Ultra HD OLED paneli sayesinde yüksek kontrastlı görüntüler ve etkileyici bir renk spektrumu sunuyor. Ayrıca HLG, HDR 10 ve Dolby Vision™ gibi en son teknolojiler de görüntü işlemeyi destekliyor. Loewe bild i.77 dr+ fabrikada kalibre edilmiştir, böylece televizyonun ilk açılışından itibaren mükemmel bir görüntü kalitesi garanti edilir. Yıllar boyunca optimize edilen algoritmalara dayanan Loewe’nin amiral gemisi TV’si, standartlara uygun ve nokta atışı doğrulukla doğal, uyumlu bir görüntü elde ederek en üst düzeyde video reprodüksiyonu ile keyif veriyor.

Gelişmiş teknik donanım ve rahat kayıt

Loewe bild i.77’nin teknik açıdan temeli, en son Loewe os7.4 işletim sistemine sahip Loewe şasi SL7’dir. Açıldıktan yalnızca dört saniye sonra Loewe bild i.77 dr+ televizyonunuz çalışmaya hazırdır. Akıllı TV’nin sofistike teknolojisi arzulanan hiçbir şeyi bırakmaz ve kullanıcılar sezgisel olarak tasarlanmış menüde istenen işlevlere hızlı bir şekilde gidebilir. Standart olarak entegre edilen 1 TB kapasiteli Loewe dr+ sabit disk kaydedici ile TV dizilerinin spontane veya programlanmış kayıt etmek veya zaman kaydırmalı olarak duraklatmak zahmetsiz hale gelir.

Loewe uzaktan kumanda sayesinde tüm özellikler ve fonksiyonlar yalnızca bir düğme uzağınızda. Entegre sesli asistan, Bluetooth ve çok sayıda akış hizmeti için uzaktan kumandadaki doğrudan düğmeler sayesinde kullanım, son derece sezgisel ve zahmetsizdir. Ayrıca Loewe bild i.77 dr+, Apple TV+, YouTube, Zattoo, HD+, Netflix, Amazon prime video, DAZN, FIFA+ ve Disney+ gibi kapsamlı bir yerel uygulama yelpazesine sahiptir. Net bir şekilde düzenlenmiş Loewe ana ekranı, tüm önemli içerikleri ve neredeyse sınırsız eğlence seçeneklerini bir bakışta gösterir. Televizyon, isteğe bağlı video, müzik dinleme, internette gezinme veya çevrimiçi hizmetleri kullanma, Loewe akıllı TV’nin kolayca birleştirdiği ve birinci sınıf görüntü kalitesinde yeniden ürettiği işlevlerden sadece birkaçıdır.

En yeni Loewe os7.4 yazılımı ile birlikte Loewe Chassis SL7, otel TV ve ev otomasyonu için çok sayıda işlev de sunar. Bu, ev otomasyon sistemlerini kontrol etmek için Control4 ve Crestron sistemlerine de uyumluluk ve destek içerir.

Modüler Loewe Audio bileşenleri ile etkileyici ses

İki Loewe ev sineması seti 553 ve 531, subwoofer Loewe klang sub5 ile soundbar Loewe klang bar5 mr veya soundbar Loewe klang bar3 mr, etkileyici sinema sesi oluşturmak için Loewe bild i.77 dr+ televizyonunuza en ideal partnerler olacaklardır. Bu aktif Loewe ses bileşenlerinin tümü, 5.1.2. surround kanallara kadar Dolby Atmos’u, etkileyici 1.360 watt toplam müzik gücüne kadar en yeni film veya dizi yapımlarının genişletilmiş ses formatları için HDMI eARC’yi destekler.

Bütün bunlara ek olarak multi-room sistemler DTS Play-Fi, Apple AirPlay ve Google Cast sayesinde, çok odalı bir sistem oluşturmak için başka Loewe klang mr hoparlörler entegre edilebilir. Daha büyük odalar için, istenilen sayıda Loewe klang sub5 subwoofer kullanılabilir.

Bireysel kurulum çözümleri ile modern tasarımda kalite

Loewe bild i.77 dr+ kumaş kaplı arka paneli, gizli kablo yönlendirmesi ve 360 derecelik tasarımı ile her açıdan gerçek bir tasarım harikasıdır. Ayrıca merkezi bir tasarım ifadesi olarak düşünülerek her türlü küçük detay, özenle tasarlanmıştır. Örneğin manyetik bir kapak, çok sayıda bağlantı seçeneğinin yanı sıra birbirine karışıp kötü bir görüntü ortaya çıkartabilecek kabloları gizler. Bu zarif tasarım sayesinde Loewe bild i.77 dr+ her iç mekana uyumlu bir şekilde entegre olur.

Sofistike ve seçkin tasarım, Loewe bild i.77 dr+’yı estetik açıdan çekici bir ev sinemasına dönüştüren esnek kurulum çözümleriyle bir araya gelerek tamamlanır: Eğilebilir Loewe duvar montaj aparatı ile ile duvarınıza asabilir, Loewe zemin standı flex ile odada serbest bir şekilde durmasını sağlayabilir veya Loewe floor2ceiling standı sayesinde havada özgürce kalmasını sağlayabilirsiniz. Her iki stand çözümünde de televizyon gerektiğince döndürülebilir ve kablolar da gizli kablo kılavuzunda kaybolur. Loewe floor2ceiling standı, bu noktada son derece önemlidir: Zeminden tavana kadar yükselen bu muhteşem kurulum çözümü, tavan yüksekliğine (2,90 metreye kadar) ve istenen TV yükseklik konumuna (65 cm’den itibaren) bağlı olarak ayrı ayrı ayarlanabilir.

Similar Posts