KLANG
BAR5 MR & SUB5

LOEWE SES SİSTEMLERİ

OTANTİK 3D SES DENEYİMİ

Otantik 3D ses deneyimi. Sinemadaki gibi etkileyici derecede gerçekçi bir 3D ses deneyimi sunan 5.1.2 Dolby Atmos ve DTS:X teknolojisi. DTS Play-Fi, Google Chromecast ve Apple AirPlay 2 ile donatılan ses çubuğu ve titreşimsiz subwoofer, gecikme olmadan diğer cihazlarla iletişim kurabilir. Bu gerçek Loewe çok yönlü oyuncu, tek bir cihazda birinci sınıf sinema sesi ve çeşitli müzik akışı sunar.

MODEL :KLANG BAR5 MR – SUB5

BOYUT :

G 1200Y 71D 158

( MM )

1-3 Gün Toplam Teslimat Süresi

ÜCRETSİZ KARGO

ÜCRETSİZ İADE

Ağırlık15 kg
Boyutlar1200 × 71 × 160 mm
Müzik gücü (W)

800W

Max. Frekansı (Hz)

20000Hz

Min. Frekansı (Hz)

35Hz

Yayın servisleri

Amazon Music, Deezer, iHeart Radio, Napster, Pandora, Qobuz, Spotify, Tidal

DTS Play-Fi

Yes

WDAL 2.0

Yes

WLAN (Wi-Fi) Standart

IEEE 802.11a/b/g/n/ac

HDMI eARC

Yes

ÖDÜLLER

DOLBY ATMOS İLE
OTANTİK 3D SES DENEYİMİ

Klang bar5 mr, Dolby Atmos, DTS:X, Atmos sanal ve Virtual X ile donatılmış olup, entegre duvar ve tavan yansımaları sayesinde odadaki güçlü sesleri yansıtır. Sonuç: Sinema veya konser salonundaki gibi odayı dolduran, nefes kesen üç boyutlu bir surround ses.

HİÇBİR DİALOĞU KAÇIRMAYIN

Televizyon ses seviyesi ayarına bakılmaksızın, diyaloglar her zaman gerektiği kadar yüksek ve mümkün olduğunca net bir şekilde yeniden üretilir. Mükemmel bir konuşma anlaşılırlığı ve kalitesi, konuşulan kelimenin ses ve ses efektleriyle mükemmel bir şekilde harmanlanmasıyla sağlanır.

Sınırsız genişletilebilir. HDMI ve otomatik uzaktan kumanda senkronizasyonu.

Klang bar5 mr ses çubuğu ve klang sub5 subwoofer, çok kanallı platformlarıyla çeşitli cihazlar tarafından genişletilebilir. Bu, Loewe ve diğer popüler TV modelleri, eski Loewe ses cihazları, UHD oynatıcılar, set üstü kutular ve oyun konsolları gibi cihazları kolayca bağlamayı sağlar.

GÜÇLÜ EĞLENCE – GÜÇLÜ 800 WATT SES

Klang bar, 7 adet ön sürücüsü, 4 adet tam aralıklı sürücüsü ve 3 adet tiz sürücüsü ile birlikte, ayrıca iki arka kanalda eşlik eden subwoofer’ın iki 6 inçlik aktif hoparlörü ve dört pasif paneli ile 800 watt gücünde gerçekçi bir 3D ses deneyimi sunar.

ÇOK YÖNLÜ MULTIROOM KURULUMU

Ses barı ve subwoofer, mevcut multiroom ortamlarına bağlanabilir. DTS Play-Fi, Google Chromecast ve Apple AirPlay 2 gibi en son ses akışı teknolojileri sayesinde müzik servislerini akıtabilir veya Bluetooth aracılığıyla akıllı telefonunuzdaki çalma listelerini çalabilirsiniz.

TİTREŞİMSİZ SUBWOOFER İLE SAF SES DENEYİMİ

Komşularınızı rahatsız etmeden yüksek sesli ev eğlencesinin tadını çıkarın: İki adet 6 inçlik aktif hoparlörün mükemmel ayarlaması ve kablosuz bağlantısı, ayrıca sub5 subwoofer’ın dört pasif radyatörü sayesinde, istenmeyen titreşimlerden tamamen arınmış, zengin ve güçlü bir ses deneyiminin keyfini çıkarın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Müşteri Hattı

Hafta içi 09:00 – 17:00 mesai saatleri arasında, veya info@loewe.com.tr adresinden, 444 1 572 telefondan ulaşabilirsiniz.

3D Pay Güvenli Ödeme

3D Pay güvenli ödeme altyapısı ile loewe.com.tr sitesi üzerinden yapacağınız tüm ödemeler 100% güvenlidir.

Güvenli Kullanım

256 bit Comodo Secure korumalı SSL altyapısı ile tüm kişisel verileriniz tamamen güvendedir.

Ücretsiz Kargo ve İade

Alışverişlerinizde tüm kargo hizmetini biz karşılıyoruz. Gönderileriniz veya iadeleriniz tamamen ücretsizdir.

BÜLTEN ABONELİĞİ