DEVAM ET

SYNC WITH LOEWE.

PLUS DESTEK
SIKÇA SORULAN SORULAR

Sizler için buradayız, Bize her konuda aşağıdaki iletişim formundan yazabilirsiniz.

Şu anda Loewe kulaklık satışımız yoktur.

“Plus” kategorisinde 3D gözlükler, adaptörler, özellik güncellemeleri ve diğer aksesuarları bulabilirsiniz.

Bu tür bir sorunuz varsa Loewe Spectral koleksiyonunu edindiğiniz yerle iletişime geçmeniz gereklidir.

Loewe’nin “plus” kategorisindeki ürünleri direkt olarak çevrimiçi mağazamızdan veya size en yakın satış noktasından edinebilirsiniz.

3D gözlüklerinizi USB kablosu ile şarj edebilirsiniz.

Yeşil: Açık. Kırmızı: Kapalı. Yanıp sönen kırmızı: Batarya neredeyse bitti, yeniden şarj edin.

Aktif 3D gözlükler: Şarj edilebilen shutter gözlükler. Pasif 3D gözlükler: Polarizasyon 3D gözlükleri.

10 metreye kadar menzili bulunmaktadır.

Loewe aktif 3D gözlükler 40 saate kadar açık kalabilirler.

Farklı bağlantı durumları olduğu için Loewe sağlayıcınızla görüşmeniz gereklidir.

Farklı bağlantı durumları olduğu için Loewe sağlayıcınızla görüşmeniz gereklidir.

Digital Audio Link bağlantısının mümkün olmadığı bir Loewe subwoofer, “Converter Digital Audiolink” aracılığıyla bağlanabilir. DAL arayüzü olan tüm Loewe TV’lerle uyumludur.

Bunun için bir Loewe AV adaptör setine ihtiyacınız vardır.

Bunun için bir Loewe AV adaptör setine ihtiyacınız vardır.

SL3 ve SL4 Loewe TV’lere diskten güncelleme alabilirsiniz.

Evet, kullanabilirsiniz. Özellik Güncelleme Diskinin 1 TB depolama kapasitesi mevcuttur.

Özellik Güncelleme Diski ile ek özelliklerin yanında ayrıca DR+ kayıtlarınız için 1TB depolama alanınız olacaktır.

Aktif olacak özelliklere şuradan ulaşabilirsiniz: https://www. loewe.tv/de/plus/loewe-upgrade-update

Loewe TV setinizin USB 3.0 girişinden bağlayabilirsiniz. Özellik Güncelleme Diski de aynı yere görünmez olacak şekilde yerleştirilebilir.

“Sistem Ayarları -> Ekstralar -> TV Ekipmanı” başlığının altında TV setinize dair bütün önemli bilgileri görüntüleyebilirsiniz. “Yazılım” sekmesinin altında aktivasyonu tamamlanmış özellikleri görebilirsiniz.

Hayır. Ne yazık ki Özellik Güncelleme USB’si yalnızca SL2xx ve ilerisi için mevcuttur.

Evet, kullanabilirsiniz. Özellik Güncelleme USB’si 8GB depolama kapasitesi mevcuttur.

Özellik Güncelleme USB’si sayesinde belli başlı bazı Loewe TV setlerinde Bluetooth veya Mobil Kayıt gibi bazı ek özelliklere ulaşabilirsiniz.

Aktif olacak özelliklere şuradan ulaşabilirsiniz: https://www. loewe.tv/de/plus/loewe-upgrade-update

Lütfen Sistem Özellikleri -> Ekstralar -> TV Ekipmanları -> Donanım -> Şasi (Chassis) kısmına bir göz atın.

“Sistem Ayarları -> Ekstralar -> TV Ekipmanı” başlığının altında TV setinize dair bütün önemli bilgileri görüntüleyebilirsiniz. “Yazılım” sekmesinin altında aktivasyonu tamamlanmış özellikleri görebilirsiniz.

Assist 1 uzaktan kumandanın üst kısmı alüminyumdan yapılmadır.

Maalesef, henüz ışıklı bir Loewe uzaktan kumandası yoktur.

Assist şu an grafit gri ve platinyum renklerinde mevcuttur.

Evet, bu mümkündür. Uzaktan kumandanın üzerinde cihaz değiştirmek için kullanabileceğiniz butonlar yer alır.

Evet. Loewe Assist yeniden programlanarak üçüncü parti cihzları da kontrol edebilir (kısıtlamalar mevcuttur).

Lütfen ilk olarak kumandanın pillerini kontrol edin ve gerekiyorsa değiştirin. Eğer TV setiniz hala kumandaya yanıt vermiyorsa şu adımları takip ederek baştan başlatın: AUDIO ve STOP tuşlarına, AUDIO tuşunun üzerindeki LED ışık iki kere yanıp sönünceye kadar aynı anda basın. Sonra 99 sayısını girin. LED, onaylamak için iki defa yanıp sönecek. Bu işlemlerden sonra TV butonuna basın.

Lütfen ilk olarak kumandanın pillerini kontrol edin ve gerekiyorsa değiştirin. Eğer herhangi bir sorun yoksa bataryayı kumandadan çıkartıp 30 dakika kadar bekleyin veya kalan bataryayı da tüketmek için birkaç butona basın. Ardından yeniden batarya takın.

EVET

EVET

EVET

EVET

EVET

EVET

Mimi Defined™ şu anda PV5.0.x ve ileri sürüm yazılımlarda şasi (chassis) SL4xx sahibi setlerle çalışabilir. Ürün ya size gönderilmeden önce fabrikada etkinleştirilmiştir ya da bir aktivasyon kod aracılığıyla etkinleştirilmesi gerekmektedir.

Hayır. Mimi Defined™, çevrimdışı da çalışabilir. Gelecekteki uygulamaların internet bağlantısına ihtiyacı olabilir.

Hayır. Aktivasyon kodu, unit ID numarasına bağlıdır. Bu da ürün ve seri numarasını gerektirir. Yani Mimi Defined™ her bir cihaz için ayrıca satın alınmalıdır.

Bunu yapmak için en eski jenerasyondaki grup profili seçilmelidir.

1920 ve ilerisi için grup profilleri oluşturulabilir. “Sıfırlar” ve “onlar”, günümüzdeki milenyumdaki yüzyılları belirtir.

1900 ve ilerisinden yükselecek şekilde her sene için seçim yapmak mümkündür.

Menüden “Anasayfa – Sistem ayarları – Ekstralar – TV ekipmanı” seçimi yapın.

“Donanım” kısmında setinisin şasi(chassis) numarasını bulacaksınız. “SL4xx” (x yerine herhangi bir sayı) olmalıdır.

“Yazılım” kısmında “V.5.0.x” (x yerine herhangi bir sayı) olmalıdır.

Yazılım güncellemesi yapmanın en kolay yolu, TV setinizin içerisinden erişebileceğiniz internet üzerinden güncelleme alma fonksiyonundan veya Loewe websitesinden yararlanmaktır. Dilerseniz satın aldığınız bayiyle de iletişime geçebilirsiniz.

SL3xx veya altındaki şasi (chassis) numaraları için donanımsal olarak güncelleme paketleri sunuyoruz. Bu konuda lütfen en yakın bayinize danışın.

Ne yazık ki hayır. Şüpheye düştüyseniz profili silip yeniden yaratabilirsiniz.

Mimi Defined™ yalnızca stereo ses sinyallerini işleyebilir. Bu nedenle çoklu kanal sesleri Mimi Defined™ teknolojisi kullanıldığında stereoya dönüştürülür. Dinleme modunda yer alan hoparlörlerin sayısına bağlı olarak 3’ten 5’e kadar kanal ayrıştırılabilir.

Donanım güncellemesiyle SL4xx’e yükseltilebilen cihazlarda Mimi kullanmak mümkündür. Lütfen bayinize danışın.

Mimi Defined™ için aktivasyon kodları, Loewe çevrimiçi mağazasında veya bayilerde bulunur.

Loewe için üretilen özel bir tür kumaştan yapılmıştır.

Hayır, sabitlemek için özel aletlere gerek yoktur.

Grafit ve açık gri renklerinde mevcuttur.

Bild 7 Cover’da Bild 7’nin arka tarafı için bir kapak bulunur. Ayrıca “açık gri” versiyonunda hoparlör için de bir kapak bulunmaktadır.

Manyetik katlama sistemi sayesinde montaj son derece basittir. Herhangi bir yardıma ihtiyaç duymadan kendiniz yapabilirsiniz. (İstisna: WM 7)

Loewe klang link, ses sinyallerinin kablosuz iletimine yarar. Klang link sayesinde klang 5 veya klang 9 sistemlerinde hoparlörler ve subwooferlar arasındaki rahatsız edici kablo görünümünden kurtulursunuz.

Digital Audio Link bağlantısı olan Loewe UHD TV setleri ile uyumludur.

Online mağazamızda minimum sipariş tutarı bulunmamaktadır.

Hayır hesap oluşturmanız gerekmiyor. Fakat ürün gönderebilmemiz için birtakım bilgiler girmeniz gerekiyor dolayısı ile kaydetmek isterseniz sonraki alışverişlerinizde çok daha hızlı bir alışveriş gerçekleştirmiş olursunuz.

Hayır hiçbir kredi kartı veya banka katı bilgisi sistemimizde tutulmuyor. Tüm satınalma işlemleri direkt olarak banaka arayüzü aracılığı ile yapıyorsunuz. 3D Pay ile %100 güvenli alışveriş sağlayabilirsiniz.

Eğer siparişiniz başarılı bir şekilde gerçekleşti ise son sayfada işleminiz ve sipariş kodunuz gözükecektir. Ayrıca siparişiniz ile alakalı e-posta adresinize bildirimler gelecektir. Eğer bildirim almadığınızı düşünüyorsanız lütfen e-posta kutunuzun “istenmeyen e-postalar” veya “Spam” kısmını kontrol edin. Ayrıca e-postanıza erişim olup olmadığını kontrol edin ve/veya epostanızı doğru girip girmediğiniz kontrol edin.

Eğer tüm bunlara rağmen herhangi bir mesaj almadıysanız lütfen müşteri hizmetlerinden info@loewe.com.tr adresi veya support@loewe.com.tr adreslerinden veya 444 1 572 telefon numarasından bizlere ulaşın.

Öncelikle TV’nizin yazılımının güncel olup olmadığını kontrol edin. TV setinin performansı, yazılım güncellemeleri sayesinde devamlı olarak iyileştirilir. Sonra çevresinde bulunan aksesuarları kaldırın (set-üstü kutuları, USB hard diskler, CI+ modülleri gibi). HDMI, USB ve ağ arayüzünde herhangi bir bağlantı bulunmadığını kontrol edin. Eğer televizyonunuzun kapanma problemi düzeldiyse bütün bu eklentileri teker teker yeniden bağlayın ve her bir bağlantıdan sonra televizyonunuzun son halini kontrol edin. Eğer problem belli bir cihaz sebebiyle oluşuyorsa Loewe satıcınızla veya probleme sebep olan cihazın sağlayıcısıyla bağlantıya geçin.

Kredi Kartınızın veya Banka Kartınızın (Debit Card) online alışverişe açık olup olmadığını kontrol edin. Kartlarınızın limit bilgilerini de kontrol etmeniz gerekiyor. Eğer buna rağmen alışveriş yapamıyorsanız Visa, Mastercard, Amex Bonus gibi özellikte olduğunu kontrol etmeniz gerekiyor.

Evet Banka havalesi ile ödeme yapabilirsiniz. Sipariş öncesinde Banka Havale/EFT seçeneğini seçip siparişinizi verdikten sonra sipariş işleme düşer. Siparişin son kısmında bankalarımızın iban bilgileri gözükecektir. Sipariş numaranız ile ödeyeceğiniz rakamın tutarını 7 gün içerisinde yaptıktan sonra siparişiniz işleme alınacaktır.

Normal şartlarda 2-4 gün içerisinde siparişinizde herhangi bir sorun yoksa elinize ulaşacaktır. Fakat olası hatalardan kaynaklı durumlar olabilir, Telefon numaranız yanlış, gönderi adresiniz eksik veya yanlış, fatura adresinize gönderinizi yapmış olabilirsiniz. O yüzden hesap açtı iseniz sitemiz üzerinden giriş yaparak veya hesap açmadıysanız e-posta adreslerinizi kontrol ederek bilgilerinizin doğruluğunu kontrol edin.

Eğer tüm bunlara rağmen herhangi bir mesaj almadıysanız lütfen müşteri hizmetlerinden info@loewe.com.tr adresi veya support@loewe.com.tr adreslerinden veya 444 1 572 telefon numarasından bizlere ulaşın.

Satın aldığınız ürün premium bir ürün olduğu ve olası taşımalarda hassas taşınması ve zarar görmemesi için kargo tarafımızca çalıştığımız özel bir firma ile karşılıyoruz.

Bu Cevaplar Size Yardımcı Olmadı mı?

Lütfen bize aşağıdaki iletişim formumuzdan ulaşın!