DEVAM ET

SYNC WITH LOEWE.

BILD DESTEK
SIKÇA SORULAN SORULAR

Sizler için buradayız, Bize her konuda aşağıdaki iletişim formundan yazabilirsiniz.

Evet. TV’yi “0/AV” butonunu kullanarak açın. Bu buton, televizyonunuzu son kullanılan AV kaynağı ile başlatacak.

Lütfen televizyonunuzu kapatıp açın. En az 30 saniye boyunca bağlantısını kesin. Sonra tekrar kontrol edin.

Bağlanan sinyal kaynaklarının bağlantısında bir sorun olup olmadığını kontrol edin. Eğer bir çözüm bulamazsanız, “Sistem ayarları -> Verici -> Manuel arama” başlığının altındaki sinyal kalitesini kontrol edin.

Lütfen ilk olarak kumandanın pillerini kontrol edin ve gerekiyorsa değiştirin. Eğer TV setiniz hala kumandaya yanıt vermiyorsa şu adımları takip ederek baştan başlatın: AUDIO ve STOP tuşlarına, AUDIO tuşunun üzerindeki LED ışık iki kere yanıp sönünceye kadar aynı anda basın. Sonra 99 sayısını girin. LED, onaylamak için iki defa yanıp sönecek. Bu işlemlerden sonra TV butonuna basın.

Öncelikle TV’nizin yazılımının güncel olup olmadığını kontrol edin. TV setinin performansı, yazılım güncellemeleri sayesinde devamlı olarak iyileştirilir. Sonra çevresinde bulunan aksesuarları kaldırın (set-üstü kutuları, USB hard diskler, CI+ modülleri gibi). HDMI, USB ve ağ arayüzünde herhangi bir bağlantı bulunmadığını kontrol edin. Eğer televizyonunuzun kapanma problemi düzeldiyse bütün bu eklentileri teker teker yeniden bağlayın ve her bir bağlantıdan sonra televizyonunuzun son halini kontrol edin. Eğer problem belli bir cihaz sebebiyle oluşuyorsa Loewe satıcınızla veya probleme sebep olan cihazın sağlayıcısıyla bağlantıya geçin.

Sistem ayarları -> Kanallar -> Kanal listeleri kısmından kendinize özel bir kanal listesi oluşturabilirsiniz. Farklı kaynaklardan (DVB-S / DVB-C / DVB-T ve AV gibi) kanallar, şahsi kanal listenizde birleştirilebilir.

Uzaktan kumandanızdaki yıldız tuşuna tıklayarak dilediğiniz her içeriği favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Bir programı kaydetmenin en kolay yolu, uzaktan kumandanızdaki kayıt butonuna (kırmızı daire) basmaktır. Kayıtlar ayrıca entegre EPG sayesinde kolayca planlanabilir.

Setinizle birlikte gelen kullanma kılavuzunda butonların fonksiyonlarına dair genel bir bilgi yer almaktadır. Dinamik fonksiyonlar hakkında bilgi edinmek için Loewe uzaktan kumandanızdaki “Info” butonuna iki saniye boyunca basılı tutmanız yeterlidir.

Lütfen arkadaki yapışkan ile işaretlenmiş blokaj vidasının çıkartılıp çıkartılmadığını kontrol edin. Bu fonksiyon, Sistem Ayarları başlığının altındaki menüden kapatılabilir.

Otomatik parlaklık ayarından ötürü böyle bir problem meydana gelebilir. Otomatik parlaklık ayarı, size günün herhangi bir noktasında en uygun parlaklığı sağlar. Bunlara ek olarak hareketsiz görüntüler de OLED cihazlarda yavaşça soluklaşırlar.

Kalibrasyon ayarlarından televizyonunuzu kalibre edin. Bu işlemden sonra geçiş efektleri, yüksek oranda giderilmiş olmalı. Eğer bir defa kalibre etmek yetersiz geldiyse bir kez daha deneyin.

Bu televizyonla ilgili bir problem değildir ve garanti kapsamında yer almaz.

Hayır, yalnızca ürünün kendi kurulum çözümleri mevcuttur.

Otomatik görüntü format seçeneğini kapatın. Alternatif olarak görüntüyü seçerek kendiniz de formatlayabilirsiniz.

Otomatik parlaklık ayarından ötürü böyle bir problem meydana gelebilir. Otomatik parlaklık ayarı, size günün herhangi bir noktasında en uygun parlaklığı sağlar.

Evet, “Ses aracılığıyla” fonksiyonunu kullanarak modları değiştirebilirsiniz.

Bu amaca yönelik olarak Sistem Ayarları başlığının altında “Ses-Görüntü Senkronizasyonu” isimli bir ayar bulunmaktadır.

Eğer yayıncı tarafından bu imkan sunuluyorsa uzaktan kumandanızdaki mavi butonu kullanarak Dolby ve Stereo (PCM) ses ayarları arasında geçiş yapabilirsiniz. Ayrıca Sistem Ayarları başlığının altındaki ses ayarlarını, “dil” olarak değiştirebilirsiniz.

Eğer Loewe ürününüzü güvenli bir biçimde bir noktadan öbürüne taşımak istiyorsanız (evi taşırken gibi) kutusunu atmamanızı öneririz.

İlk kurulum esnasında bir sanal asistan size yardımcı olacak. İlk kurulumu, Sistem Ayarları başlığının altından yineleyebilirsiniz.

Bağlantılar, Loewe setlerinin arkasında yer alır. Çoğunlukla üzerinde bir kapak olması nedeniyle direkt olarak görüntüleyemezsiniz. Setinizle birlikte gelen kullanma kılavuzunda detaylı bir bağlantı rehberi bulabilirsiniz.

Cihazınız internete bağlıysa güncellemeleri otomatik olarak arayacaktır. (Ayarlar kısmında buna izin verilmişse.) Daha fazla bilgi için cihazınızın kullanma kılavuzuna bakabilirsiniz. Dilerseniz güncellemeleri manuel olarak da arayabilirsiniz. Ek olarak sitemizdeki SSS kısmından cihazınızın son yazılım güncellemesini de bulabilirsiniz. Cihazınızı kaydettikten sonra “İndirmeler” kısmında gerekli yazılımı görüntüleyebilirsiniz. Aradığınız yazılımı buradan bir ZIP dosyası olarak indirebilirsiniz. Bu süreç tamamlandığında indirdiğiniz arşivi çıkartıp içerisinde yer alan adımları takip ederek cihazınızı son sürüme güncelleyebilirsiniz.

Lütfen güç düğmesini kontrol edin.

Bu Cevaplar Size Yardımcı Olmadı mı?

Lütfen bize aşağıdaki iletişim formumuzdan ulaşın!