Loewe iki yeni ev sinema sistemini sunar


Mart 2023, Kronach. İki ev sinema seti ile Loewe, ev sineması hayranları için tek bir kaynaktan güçlü, esnek ve birçok işleviyle benzersiz fırsatlar sunuyor. Loewe home.cinema set 553 ve Loewe home.cinema set 531, Loewe ses portföyünü benzersiz özelliklerle genişletirken ayrıca ses ve rahatlıkta da yeni standartlar belirliyor.

Soundbar, subwoofer ve surround hoparlörler tek bir sette: İki yeni Loewe ev sineması seti, sürükleyici 3D ses performansını işte bu şekilde sağlar. Loewe home.cinema set 553 ve Loewe home.cinema set 531 çeşitli sistemlere açıktır ve tak-çalıştır şeklinde çalışması için önceden yapılandırılmıştır. Aynı zamanda performans, çeşitlilik ve esneklik açısından piyasada sahiden de herhangi bir eşi benzeri yoktur.

Kombinasyonların her biri Loewe klang bar5 mr, Loewe klang sub5 subwoofer ve Loewe klang mr5, Loewe klang mr3 veya Loewe klang mr1 multi-room hoparlör içerir. Her iki kombinasyon da 5.1.2 Dolby Atmos ev sinema sistemidir ve toplam sekiz kanal sunar. Yukarı doğru yayılan iki entegre hoparlör ile etkileyici bir 3D ses oluşturur. Her zaman kayıpsız ve gecikmesiz Loewe Kablosuz Dijital Audiolink (WDAL 2.0) teknolojisi ile kablosuz sinyal iletimi aracılığıyla her iki set de daha büyük surround hoparlörlerle güçlendirilebilir veya ek bir subwoofer ile genişletilebilir. Çok kanallı ev sinemasına ek olarak, Loewe home.cinema setleri DTS Play-Fi, Apple Airplay veya Google Cast ile çok odalı bir ses sistemine tamamen entegre edilebilir.

Kurun, başlatın ve keyfinize bakın

Loewe home.cinema setleri, hızlı ve kolay bir kurulum için önceden yapılandırılmıştır ve tüm bileşenler tak-çalıştır için hazır haldedir. Dört Loewe klang mr kablosuz aktif hoparlör, soundbar ile ayrı surround hoparlörler olarak eşleştirilerek size gönderilir. Çok kanallı ev sinema sistemindeki konumlarına atanmış ve her durumda açıkça işaretlenmiş vaziyettedirler.

Almanya’da üretilen güçlü sinema sesi teknolojisi

Saf netlik ve tam sinema sesi ile mutlak dinleme keyfi için Alman mühendisliğinin bu başyapıtları, soundbar Loewe klang bar5 mr ve subwoofer Loewe klang sub5’e dayanmaktadır. Sürükleyici 3D ses için yukarı doğru ateşlenen entegre hoparlörlere sahip aktif 5.1.2 Dolby Atmos soundbar, Dolby Atmos, DTS:X ve Loewe Kablosuz Dijital Audiolink (WDAL 2.0) dahil olmak üzere odayı dolduran ve doğal bir ses deneyimi için 440 watt toplam müzik gücü sunar. Kablosuz bağlanabilir subwoofer Loewe klang sub5, düşük frekans aralığı için 360 watt ile katkıda bulunur.

Dört Loewe klang mr kablosuz aktif hoparlör, sette surround hoparlörler olarak önceden yapılandırılmıştır ve toplam müzik çıkışını home.cinema seti 531 için 1.160 watt’a veya home.cinema seti 553 için 1.360 watt’a çıkarır. Surround hoparlörler, sürükleyici ve çok kanallı ev sineması deneyimi sağlar. Loewe klang mr hoparlörler, kayıpsız bir codec yardımıyla sıfır gecikmeli radyo iletim teknolojisi sayesinde gecikmesiz çalışır. Full range hoparlörler Loewe klang mr5 dokuz sürücüyle 180 watt güç sağlarken Loewe klang mr3 altı sürücüyle 150 watt sunar ve Loewe klang mr1 full-range sürücüsü sayesinde 30 watt sunar. 5.1 kurulumunda arka hoparlör olarak mükemmel bir seçimdir.

Yeni Loewe home.cinema setleri aynı zamanda tüm eve genişletilebilen çok odalı bir ses sistemi için mükemmel bir temel oluşturur. Bu, Loewe klang bar5 mr’a bir akıllı telefon veya tabletten (Apple iOS veya Google Android), Spotify’dan veya DTS Play-Fi, Apple AirPlay veya Google Cast ile WLAN aracılığıyla diğer birçok kaynaktan müzik akışı yapılmasını sağlar. Loewe klang bar5 mr’dan müzik, birçok sayıda oda ve bölgeyi içeren ev ağı içerisindeki ek Loewe klang mr hoparlörlerine mükemmel senkronizasyonla dağıtılabilir. Home.cinema set, hem müzik videolar gibi TV içeriklerinde hem de dudak senkronizasyonunda kusursuzca çoklu odaya yayılır.

Tüm Loewe ses ürünleri yüksek kaliteli ve özenle seçilmiş malzemelerle karakterize edilir. Bileşenlerin mükemmel tasarımı, her türlü iç tasarıma kusursuz bir şekilde uyar.

Paket içerikleri

  • Loewe home.cinema set 531: Soundbar olarak Loewe klang bar5 mr, subwoofer olarak Loewe klang sub5, hoparlör olarak Loewe klang mr3 ve Loewe klang mr1, uzaktan kumanda olarak Loewe remote klang mr’dan oluşur.
  • Loewe home.cinema set 553: Soundbar olarak Loewe klang bar5 mr, subwoofer olarak Loewe klang sub5, hoparlör olarak Loewe klang mr5 ve Loewe klang mr3, uzaktan kumanda olarak Loewe remote klang mr’dan oluşur.

Sonuç

Ürün lansmanı Loewe home.cinema setleri

  • Aktif 5.1.2 Dolby Atmos soundbar, titreşimsiz subwoofer ve her biri iki çift çok odalı hoparlörden oluşan setler
  • 1.160 watt resp. 1.360 watt toplam müzik gücü çıkışı
  • HDMI eARC, Dolby Atmos ve DTS:X desteği
  • DTS Play-Fi, Apple AirPlay ve Google Cast ile WLAN üzerinden kurgulanabilen çok odalı ses
  • Ev ağında Apple AirPlay ve Google Cast ile tam uyumluluğun yanı sıra Bluetooth üzerinden doğrudan akış
  • Şık ve zarif tasarım
  • Alman mühendisliği
  • Şu andan itibaren yetkili perakendecilerden temin edilebilir

Similar Posts