REFUND AND RETURNS POLICY

JUSTSTANDART Sanat ve Teknoloji AŞ.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan JUSTSTANDART Teknoloji ve Sanat AŞ. olarak, sunduğumuz ürün ve hizmetlerle ilgili iptal ve iade süreçlerini aşağıdaki şartlar çerçevesinde düzenlemekteyiz: JSA Vip: “JSA Vip” seçeneği, İstanbul içinde belirli ilçelerde geçerlidir ve en geç 14:00’a kadar verilen siparişler için uygulanabilir.

JSA Express: “JSA Express” seçeneği, 1 ila 3 gün arasında kargolanır.

Ürün İade ve Değişim Koşulları:

  • Kargonuz elinize ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade, 30 gün içerisinde değişim yapabilirsiniz.
  • Jelatini açılmış, tahrip edilmiş, kullanılmış, kutusuz, garanti belgesi ve aksesuarları eksik olan ürünlerin iadesi ve değişimi kesinlikle yapılamamaktadır.

İade Süreci:

  • Siparişiniz tarafınıza ulaştığında ürün ile ilgili herhangi bir problem var ise aynı gün içerisinde info@juststandart.com adresine durumu bildirmeniz gerekmektedir. Müşteri temsilcilerimiz konu ile ilgili en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır.
  • İade ve değişim işlemlerinde anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi UPS Kargo ile “Karşı Ödemeli” olarak gönderebilirsiniz. UPS Kargo şirketi haricinde gelen “Karşı Ödemeli” gönderilerde, gönderim ücreti tarafınızdan ödenmektedir.
  • İade işlemleriniz bankanıza bağlı olarak 10 gün içerisinde tarafınıza yansır. Bu sürece JUSTSTANDART müdahale edememektedir.

Detaylı Bilgi ve İletişim:
Loewe Technology GmbH adına Türkiye temsilcisi JUSTSTANDART Sanat ve Teknoloji AŞ. iletişim ve bildirimleri yapmaktadır.
İade ve değişim hakkında detaylı bilgi için; 444 JSA ( 444 1 572 ) numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,

JUSTSTANDART Sanat ve Teknoloji AŞ.

Gayrettepe mah. Barbaros bul. Koç apt. No:161/9 Beşiktaş İstanbul
MECİDİYEKÖY VD. – 4841896734