DEVAM ET

SYNC WITH LOEWE.

LOEWE UYGULAMA APP DESTEK
SIKÇA SORULANLAR

Sizler için buradayız, Bize her konuda aşağıdaki iletişim formundan yazabilirsiniz.

Evet, aynı WiFi’da bulunan cihazınızda güncel TV programlarını yayınlayabilirsiniz.  

Menü görünümünde yeni cihaz ekleyebilir ve halihazırda var olan cihazlar arasında geçiş yapabilirsiniz.

Evet. Loewe Uygulaması, Şasi (Chassis) SL2xx (V.2.4.54 veya daha güncel yazılımlar) veya yazılım versiyonu V4.4 olan SL3xx/4xx cihazınız için uzaktan kumanda olarak kullanılabilir.

Lütfen Loewe uygulamasını tamamen kapatın veya cihazınızı yeniden başlatın. Eğer sorununuz giderilmemişse uygulamayı cihazınızdan silin ve yeniden yükleyin.

Mobil kayıtların her daim önceliği bulunur. Birbiriyle çakışan kayıt durumlarında halihazırda var olan zamanlayıcılar geçersiz kılınabilir.

Evet. Bunu yapmak için Sistem Ayarları başlığının altında yer alan “TV’yi LAN/WLAN kullanarak açma” seçeneği aktif olmalıdır.

Menü görünümünde yeni cihaz ekleyebilir ve halihazırda var olan cihazlar arasında geçiş yapabilirsiniz.

Mobil Kayıt seçeneğinin TV üzerinden aktif ve ayarlanmış olmasına dikkat edin. Lütfen TV’de bir sorgu aralığı ve süre zarfı ayarlanması gerektiğini unutmayın. Bu süreçte televizyonunuz devamlı olarak yeni kayıt programları arayacaktır. Eğer bu süre zarfı içerisinde bir kayıt talebi gönderdiyseniz TV’nizin bu talebi onaylama ihtimali yoktur. Bu sebeple herhangi bir kayıt, arşive düşmeyecektir.

TV’nizden Mobil Kayıt seçeneğini aktif edebilirsiniz. Bunu yapmak için şu sırayı izleyin: Sistem Ayarları -> Multimedya/Ağ -> Mobil Kayıt. Sonrasında da TV’de beliren işlemleri takip etmeniz gerekir.

Bu Cevaplar Size Yardımcı Olmadı mı?

Lütfen bize aşağıdaki iletişim formumuzdan ulaşın!